понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 178
home Вести

„Алфа“ открива голем финансиски скандал

„Алфа“ открива голем финансиски скандал

Телевизијата „Алфа“ денеска во вестите во 14,30  часот и во 17.30 часот открива голем финансиски скандал, објавува главниот уредник на телевизијата Васко Ефтов. Не ги пропуштајте вестите!

Најнови вести

Коронавирус