петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Александар Николовски во 13 часот ќе одржи прес-конференција

Александар Николовски во 13 часот ќе одржи прес-конференција

Во 13:00 часот ќе одржам прес конференција која ќе може да ја следите на официјалната фејсбук страна на ВМРО-ДПМНЕ во живо, напиша потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски.

Оваа прес-конференција Курир ќе ја пренесува во живо.

Коронавирус