сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Александар Николоски гостин во емисијата „Трилинг“ на ТВ 24

Александар Николоски гостин во емисијата „Трилинг“ на ТВ 24

Вечерва од 20:45 часот гостувам во емисијата ,, Трилинг” на ТВ 24 каде што ќе разговараме за убедливата победа на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг од локалните избори, актуелните политички случувања и периодот кој следи и очекувањата за победа во вториот круг, напиша потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски на социјалните мрежи.

Коронавирус