петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Вести

Актерката Ристиќ: Можеби мојот светоглед е претесен за да ги собере сите помлади и постари советници, виши и нижи референти кои ги вработи Шилегов (ВИДЕО)

Актерката Ристиќ: Можеби мојот светоглед е претесен за да ги собере сите помлади и постари советници, виши и нижи референти кои ги вработи Шилегов (ВИДЕО)

Актерката Ирена Ристиќ на својот Фејсбук профил објави видео објава во која опишува како функционира акцијата #НеБидиЃубре и колку членови бројат тие, а што поседува градоначалникот Петре Шилегов.

-Можеби мојот светоглед е претесен за да ги собере сите овие помлади и постари советници, виши и нижи референти и токму затоа не ја разбирам потребата од нив… Можеби!

Што имаме ние од #НеБидиЃубре, а што има Петре Ш…

Краток хорор осврт: