петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 148
home Вести

Актерката Јелена Јованова со срцепарателна порака до починатата Беличанец

Актерката Јелена Јованова со срцепарателна порака до починатата Беличанец

Актерката Јелена Јована со емотивна порака се прости од нејзината постара колешка, Билјана Беличанец, која синоќа беше пронајдена мртва

„Се надевам дека сега си на подобро место…
Се надевам дека таму нема да си изневерена од никого…
Се надевам дека таму ќе си прегрната од љубов која овде ти недостигаше…
Толку многу даде, а уште колку многу остана….
Тешко и за неверување маме..
Ти благодарам за СЕ!
Почивај во мир Билјана Беличанец“-напиша Јелена.

Коронавирус