сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 74
home Вести

A1on: Ексдиректорот на МЕПСО купил стан кој Катица Јанева не го замрзнала

A1on: Ексдиректорот на МЕПСО купил стан кој Катица Јанева не го замрзнала

Сашо Василевски, ексдиректорот на МЕПСО, купил стан од фирма на осомничен во истрагата „Поштенска банка“, имот кој СЈО не побарало судот да го замрзне.

Целиот текст можете да го прочитате ТУКА

Коронавирус