недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

A1он: Боки 13 фатен како сака да избега од државата, најдени и многу пари во него

A1он: Боки 13 фатен како сака да избега од државата, најдени и многу пари во него

Бојан Јовановски сопственикот на 1тв бил фатен на ГП Богородица како сака да избега од државава, пишува порталот а1он.мк

Извори за порталот тврдат дека бил фатен со 5000 евра кеш.

Целиот текст можете да го прочитате на А1Он

Коронавирус