четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 98
home Македонија

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Андрија Милошевиќ ги имитира музичките латино ѕвезди

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Андрија Милошевиќ ги имитира музичките латино ѕвезди

Црногорскиот актер Андрија Милошевиќ по одличните улоги, јавноста го знае и по урнебесните шеговити видеа кои ги снима и објавува на своите социјални мрежи.

Овој пат, на мета на Андрија се најдоа музичките латино ѕвезди, а актерот објасни како тие изгледаат, но и како пејат.

И овој пат смеата нема да ви изостане. Едноставно неговите имитации се урнесебни.

 

View this post on Instagram

 

Latino ???

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Коронавирус