вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 153
home Македонија

СДСМ, здравството колабира (ВИДЕО)

СДСМ, здравството колабира (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео под наслов „Здравството колабира“, на кое, како што се потенцира, се прикажани лагите на СДСМ, лидерот на партијата Зоран Заев и министерот за здравство Венко Филипче.

Локални избори 2021