вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 58
home Македонија

Сакате брзо да се ослободите од салото на стомакот? 5 минутни вежби што треба да ги правите секој ден (ВИДЕО)

Сè зависи од вас и од вашата упорност

Немате изговор, ако сакате да се ослободите од масните наслаги на стомакот, ќе мора да вежбате напорно.

Колку побрзо започнете, толку полесно ќе ви биде.

На крајот, напорот ќе се исплати повеќекратно, а ние ви претставуваме сет на многу ефикасни вежби во траење од пет минути.

Започнете да вежбате!

Погледнете го планот на тренинг:

Коронавирус