вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 145
home Македонија

Подрани со подарокот: Катарина Грујиќ покажа што и подари момчето за денот на вљубените!

Подрани со подарокот: Катарина Грујиќ покажа што и подари момчето за денот на вљубените!

Катарина Грујиќ веќе некое време ужива во врската со фудбалерот Марко Гобелјиќ, а објавите на пејачката на социјалните мрежи покажуваат дека љубовта меѓу нив цвета.

Овој пат Катарина се пофали со романтичниот подарок што и го подарил фудбалерот.

Имено, станува збор за прекрасен букет направен од мечиња.

– Секој ден е Денот на вљубените со тебе, напишала Катарина покрај фотографијата.

ЕУРО 2020

Македонија