четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 142
home Македонија

Пејачката 20 години носи исти гаќички на себе за време на настапите- регионот подзина од овој детаљ на нив, а од бојата ќе ви се помати умот

Пејачката 20 години носи исти гаќички на себе за време на настапите- регионот подзина од овој детаљ на нив, а од бојата ќе ви се помати умот

Јавните личности неретко имаат свои ритуали пред концертите, јавните настапи, натпреварите…

Една од нив е и српската пејачка Ана Станиќ (43) која дефинитивно има најинтересен ритуал пред своите настапи.

Таа за српски Телеграф откри дека веќе 20 години на настапите носи исти гаќички.

-Преку 20 години носам исти гаќи, но само на концертите, фасцинантно е дека тие се здрави! Тие се црвени и со срце на нив, откри таа.

 

View this post on Instagram

 

Uvek poslednja na plazi ✨?? jer bih samo gledala u more i slusala zvuk talasa ? i usput dobijala najlepsu popodnevnu boju ?

A post shared by ??? ?????? (@ana1stanic) on

Коронавирус