недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Македонија

Овој пех на Џеј ќе го паметите до крајот на животот- пејачот падна од столче среде емисија во живо, па го снема од кадарот (ХИТ ВИДЕО)

Овој пех на Џеј ќе го паметите до крајот на животот- пејачот падна од столче среде емисија во живо, па го снема од кадарот (ХИТ ВИДЕО)

Пејачот Џеј Рамадановски доживеа невиден пех во емисија во живо откако падна од столчето.

Имено додека пејачот разговарал со водителот се лизнал од столчето и паднал на земја.

Водителот и камерманот веднаш се стрчаа на помош за да стане Џеј додека тој се уште не знаеше што точно му се случило.

Урнебесната видео снимка стана веднаш вирален хит на социјалните мрежи, погледнете.

Коронавирус