сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 24
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Македонија

Откако се отворија границите, Лепа Брена и Боба летнаа со приватен авион за Монако ФОТО

Откако се отворија границите, Лепа Брена и Боба летнаа со приватен авион за Монако ФОТО

Фолк-дивата Лепа Брена отпатувала со сопругот Слободан Боба Живојиновиќ во Монако, а фотографиите од патувањето и пристигнувањето ги објавила на социјалните мрежи.

Пејачката покажа на Инстаграм дека отишла со приватен авион, но и за тоа како уживала во текот на летот.

Брена пиела луксузно вино, па го споделила и погледот од авионот.

„Добредојдовме во Монако“, напишала пејачката во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to Monaco🎉💋👍❤️🥰💕

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Парламентарни избори 2020