сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 57
home Македонија

Новото момче на Дара пред неа бил во врска со Душица Јаковљевиќ, а сега водителката има порака до нив

Новото момче на Дара пред неа бил во врска со Душица Јаковљевиќ, а сега водителката има порака до нив

Новото момче на Дара Бубамара српските медиуми го поврзуваат со водителката Душица Јаковљевиќ, која дури ги запознала во ресторан во Нови Сад!

Имено, иако медиумите пишуваат дека Дара и го украла момчето на Душица, тоа излезе дека не е точно! Водителката и тој раскинаа порано, и се дружеше со Дара откако Душица го напушти!
Ова е момче кое на Инстаграм се претставува како Тони, има 23 години и работел во Трст, каде живеел неколку години, и таму започнал бизнис со криптовалути, што му донело богатство. Сега живее на релација Белград-Нови Сад. Тој во моментов е со Дара на Малдивите каде уживаат.

View this post on Instagram

@tamarasuslov ?

A post shared by Dusica Jakovljevic (@dusicajakovljevic) on

Душица Јаковљевиќ нема ништо против Дара да биде со поранешниот, напротив! Им посакува се најдобро!

„ Па, мило ми е кога луѓето се спојуваат и кога се среќни! Никогаш не сум имал поинаков став кон некој со кого се дружев или имав каква било емотивна врска. Дара е одлична за мене и тој е одлично момче, сакам да бидат заедно што е можно подолго! “, Рече Дучица за Скандал.

Коронавирус