понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 89
home Македонија

НИКОГАШ НЕ САКАВ ДА ЈА ЗАМЕНАМ МАЈКАТА НА ФИЛИП: Конечно е откриено во каква врска се Брена и поранешната сопруга на Боба (ФОТО)

НИКОГАШ НЕ САКАВ ДА ЈА ЗАМЕНАМ МАЈКАТА НА ФИЛИП: Конечно е откриено во каква врска се Брена и поранешната сопруга на Боба (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ веќе 30 години уживаат во хармоничен брак, заедно го градат своето богатство и стекнуваат имот за наследнициte, а јавноста отсекогаш била заинтересирана за врската на пејачката со поранешната сопруга на Боба, Зорица со која go има синот Филип. Брена и Филип отсекогаш биле во добри односи, а дали Зорица ја обвинува пејачката за пропаѓањето на нејзиниот брак со Боба?

Она што на сите им е јасно и што може да се забележи со нивните постапки, е дека семејствата Живојиновиќ и Накиќ имаат воспоставено пријателски односи, а дали жените на Боба се ривали или добро се согласуваат?

Дека нема место за лоши врски, прво покажува фактот што Боба и Зорица се разведоа пред тој и Брена да се заљубат, а во 1991 годинасе венчаа, додека Зорица повторно се омажи за Иво Накиќ со кој има две деца. Без разлика на сето тоа, се шпекулираше дека Зорица се вознемирила што Филип го нарекува син, а Брена еднаш јасно го објасни тоа.

– Филип е момче на триесет години и целосно ја разбира целата ситуација. Имаме прекрасна врска. Никогаш во животот не сакав да ја заменам неговата вистинска мајка. Но, во текот на животот го третирав како син и така го нарекував, изјави пејачката претходно.

За убавата врска говорат и заедничките фотографии кои ги објавуваат. Брена неодамна објави фотографија на која уживаат во вечерата, а напиша: „Ние фамилијарно, Мадрид, Живојиновиќ и Накиќ“.

Погледнете како се дружи поранешната на Боба:

Коронавирус