вторник, 20. април 2021. Вести денес: 58
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home Македонија

Не е ни чудно што Емина полуди по него: Ќе се онесвестите кога ќе го видите новото момче на пејачката гол на 53 години (ФОТО)

Не е ни чудно што Емина полуди по него: Ќе се онесвестите кога ќе го видите новото момче на пејачката гол на 53 години (ФОТО)

Емина Јаховиќ од неодамна е во врска со милијардерот Седатин Саран кој има 54 години.

 

View this post on Instagram

 

İyi haftalar.. Have a nice week..

A post shared by @ sadettinsaran on

Пејачката неодамна изјави дека кај него се и се допаѓа, а со ова се сложија и многумина жени од целиот Балкан.

Седатин е добро граден бидејќи е долгогодишен професионален пливач кој се натпреварувал во овој спорт.

 

View this post on Instagram

 

İyi haftalar.. Have a nice week..

A post shared by @ sadettinsaran on

А доказ дека тој совршено изгледа е и оваа фотографија во вода, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Dogumgunu mesajlari icin cok tesekkur ederim.. Thanks for the bday messages.. @le_meridien_split #croatia

A post shared by @ sadettinsaran on

Коронавирус