четврток, 6. август 2020. Вести денес: 11
home Македонија

Мисајловски во посета на Ѓорче Петров

Мисајловски во посета на Ѓорче Петров

Носителот на листа во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес оствари средба со жителите на Ѓорче Петров.

Коронавирус