вторник, 11. август 2020. Вести денес: 51
home Македонија

Мисајловски во посета на Бутел 2

Мисајловски во посета на Бутел 2

Носителот на листа во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес оствари средба со жителите на населеното место Бутел 2.

Коронавирус