вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Македонија

Мисајловски на средба со пензионери во ОК Шуто Оризари

Мисајловски на средба со пензионери во ОК Шуто Оризари

Носителот на листа во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес оствари средба со пензионери во општинскиот комитет Шуто Оризари.


Коронавирус