вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 159
home Македонија

Мисајловски на средба со граѓани во Љуботен и Љубанци

Мисајловски на средба со граѓани во Љуботен и Љубанци

Носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2, Владо Мисајловски денес освои средба со граѓани во повеќе населени места. По средбата со пензионерите од Бутел, тој ги посети и граѓаните на Љуботен и Љубанци.

 

 

Коронавирус