понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 75
home Македонија

Милица Павловиќ со секси велигденски фото-перформанс

Милица Павловиќ со секси велигденски фото-перформанс

Атрактивната српска пејачка Милица Павловиќ на необичен начин реши да им го честита големиот христијански празник Велигден на своите следбеници и обожаватели.

Имено, таа по тој повод направи интересна велигденска фото сесија, а целиот фото-перформанс го зачини со еротски набој.

Српската „секси сењорита“ на фотографиите изгледа не само привлечно, туку и многу возбудливо. Најпрвин пејачката во своите раце го зема големиот зајак па направи неколку пози со него. Така топло гушнат и свиен во нејзините топли прегратки, на зајко ушите му се исправија нагоре, па никако не му се напушташе комотната позиција.

Ама сакал-нејќел, тука дамата е таа која го диктира темпото, па Милица се подготви за следната поза. Нежно го јавна стариот велосипед, ги истури бујните гради напред, а зајко го смести или поточно го легна во сламената корпа меѓу вапцаните велигденски јајца.

Можеби на зајко и не му беше баш право и удобно како во прегратките на убавицата, ама за утеха имаше прекрасен поглед… на длабокото деколте и бујниот телесен раскош на пејачката!

А „секси сењорита“ овој секси велигденски фото-перформанс го искористи за да им го честита празникот на сите што го слават: „Христос воскресна добри луѓе“! – напиша таа.

 

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија