петок, 3. јули 2020. Вести денес: 193
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните на Бутел

home Македонија

Маж пријавил дека женаму го тепала

Маж пријавил дека женаму го тепала

Шеесет и двегодишен тетовец вчеравечер (4 ноември) околу 23 часот и 30 минути пријавил семејно насилство од неговата 50-годишна сопруга, со која подолго време имале нарушени односи, а која околу 16 часот физички го нападнала.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020