сабота, 7. декември 2019. Вести денес: 0
home Македонија

Маж пријавил дека женаму го тепала

Маж пријавил дека женаму го тепала

Шеесет и двегодишен тетовец вчеравечер (4 ноември) околу 23 часот и 30 минути пријавил семејно насилство од неговата 50-годишна сопруга, со која подолго време имале нарушени односи, а која околу 16 часот физички го нападнала.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.