среда, 4. август 2021. Вести денес: 58
home Македонија

Костовски: Пензионерите од Бутел се за обнова на Македонија

Костовски: Пензионерите од Бутел се за обнова на Македонија

Кандидатот за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2 Дарко Костовски, заедно со носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 2, остварија средба со пензионерите во Бутел. На својот фејсбук статус објави:

Коронавирус