среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 38
home Македонија

Кардашијанките го запалија Инсатграм – следбеницте не можат да одлучат која е подобра (фото)

Кардашијанките го запалија Инсатграм – следбеницте не можат да одлучат која е подобра (фото)

Откако Кортни Кардашијан објави серија голи фотографии на кои беше сама или со своите сестри и ги воодушеви сите со својата волшебна фигура на 41 година, и нејзината славна сестра Ким ги покажа и своите облини.

Најпознатата старлета позираше во минијатурен костим за капење и собра скоро три милиони лајкови, а во коментарите имаше полемика за изгледот на славните сестри.

Верните обожаватели на семејството Кардашијан не можеа да одлучат која од нив е позгодна, но и која има подобри фотографии во костим за капење.

Погледнете ја Ким, но и Кортни, Клои и Кендал во летните изданија!

ЕУРО 2020

Македонија