вторник, 3. август 2021. Вести денес: 174
home Македонија

Јанушев: СДСМ излажаа за се, Македонија не заборава! (ВИДЕО)

Јанушев: СДСМ излажаа за се, Македонија не заборава! (ВИДЕО)

Излажа за Смилковско
❎Излажа за коалицијата со ДУИ
❎Излажа дека ќе го штити Гоце Делчев
❎Излажа за студентскиот град
❎Излажа за 600 километри автопати
❎Излажа за бројчаникот
❎Излажа за датумот за ЕУ

❎ИЗЛАЖА ЗА СЀ!

Македонија не заборава!, пишува меѓудругото покрај видеото носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 3 Игор Јанушев.

Коронавирус