понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Македонија

ИЗГУБЕН Е СКОПЈАНЕЦ СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ: Да помогнеме да се најде чичко Миле

ИЗГУБЕН Е СКОПЈАНЕЦ СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ: Да помогнеме да се најде чичко Миле

Изгубен е брат ми. Последното место каде што го видов е Зелено пазарче. Тој е со посебни потреби. Облечен е во сива маица и тегет тренерки.Се одзива на името Миле.

Доколку го видите ве молам контактирајте ме на следниов број 076 441 946 или јавете се на полиција, пишува на социјалната мрежа на Фејсбук неговата сестра Славица.

Коронавирус