петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Македонија

Инстаграм знае која е Сенидах па намерно не ја цензурира- пејачката ја крена маицата и без срам ги покажа г*лите гради (ФОТО+18)

Инстаграм знае која е Сенидах па намерно не ја цензурира- пејачката ја крена маицата и без срам ги покажа г*лите гради (ФОТО+18)

Познатата пејачка Сенидах Хајдарпашиќ повторно е во центарот на вниманието овие денови откако сподели фотографија на која целосно ја крена маицата и ги покажа голите гради.

Пејачката на својот Инстаграм профил буквално ги извади на мегдан градите и ги покри со текст на кои пишува цензурирано.

 

View this post on Instagram

 

Is a lion fearless?

A post shared by Senidah (@senida_h) on

За само неколку часа таа предизвика лавина од коментари и лајкови на својот Инстаграм профил, поточно за само 10 минути доби преку 18 илјади лајкови, додека во моментов истата за два часа има 81, 500 лајкови.

Дел од фановите се запрашаа дали пејачката можеби претерала со храброста, но сепак ова е голем подвик за неа, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

✖️✖️

A post shared by Senidah (@senida_h) on