петок, 10. јули 2020. Вести денес: 24
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Хроника

Жител на Кочани агресивно се обидел да нападне полициски службеник

Жител на Кочани агресивно се обидел да нападне полициски службеник

Околу 15:50 часот во Полициската станица Кочани вчера било пријавено дека во с.Бели, кочанско, В.И.(34) агресивно се однесувал и се обидел да нападне полициски службеник. В.И. бил приведен во Полициската станица Кочани, а по целосно документирање на случајот против него биде поднесена соодветна пријава, информираат од МВР.

Парламентарни избори 2020