вторник, 9. март 2021. Вести денес: 4
home Хроника

Зетот пријавил во полиција: Се трага по лице од Катланово

Зетот пријавил во полиција: Се трага по лице од Катланово

Во Полициско одделение Петровец, З.Т.(49) од населба Илинден, вчера пријавил дека околу 15,00 часот од дома се оддалечил таткото на неговата сопруга, С.П. (74) од Катланово, скопско.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус