вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Жени се тепаа пред скопска кафеана: Едната заврши на Клиника, другата во полициска станица

Жени се тепаа пред скопска кафеана: Едната заврши на Клиника, другата во полициска станица

Во раните утрински часови околу 03:29 часот денеска било пријавено дека пред угостителски објект во Скопје настанала тепачка помеѓу Е.К. (37) од Скопје и Ј.К. (32) од Скопје.

После тоа, Е.К. со приватно возило била пренесена во Ургентен центар при комплексот клиники „Мајка Тереза“, а Ј.К. била приведена во Полициската станица Аеродром за расчистување на случајот.

Коронавирус