понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 102
home Хроника

Жена пријавила дека ја нападнал посинокот

Жена пријавила дека ја нападнал посинокот

Триесет и девет годишна жителка на гостиварско село во СВР Тетово пријавила дека околу 9 часот во нивниот дом физички била нападната од нејзиниот 30-годишен посинок Н.Ќ., информира портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифоски.

Се расчистува и документира случајот.

Локални избори 2021