среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Жена од Тетово нападната во двор

Жена од Тетово нападната во двор

На 07.12.2021 во 19:10 часот во СВР Тетово, Л.К.(29) од Тетово пријавила дека околу 17:30 часот во двор на ул.„Иво Лола Рибар“ во Тетово била физички нападната од Р.Б..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус