сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 26
home Хроника

Жена од Гостивар си го бара сопругот- го нема повеќе од 20 дена

Жена од Гостивар си го бара сопругот- го нема повеќе од 20 дена

С.З.(51) од Гостивар вчера пријавила дека на 07.12.2018 година од дома се оддалечил нејзиниот сопруг Н.З.(56).

Се преземаат мерки за негово пронаоѓање.

Коронавирус