петок, 24. септември 2021. Вести денес: 128
home Хроника

Жена од Гостивар паднала од балкон- со тешки повреди пренесена во болница

Жена од Гостивар паднала од балкон- со тешки повреди пренесена во болница

На 27.07.2021 околу 01.00 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека Е.Р.(35) од Гостивар, паднала од балкон.

Таа била пренесена во Ургентно одделение во Медицински центар Гостивар каде ѝ биле констатирани тешки телесни повреди.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус