понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 156
home Хроника

Жена од Драчево касната од куче скитник

Жена од Драчево касната од куче скитник

На 01.01.2021 во 19:30 часот во Полициската станица Драчево К.К.(47) од Скопје пријавила дека на ул.„Бранко Заревски“ била касната од куче скитник.

Коронавирус