четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 43
home Хроника

Жена нападната во скопска адвокатска канцеларија

Жена нападната во скопска адвокатска канцеларија

Ј.П.(37) од Скопје вчера во 10 часот во СВР Скопје пријавила дека истиот ден околу 08.45 часот на булеварот „Кочо Рацин“ во адвокатска канцеларија била физички нападната од Ф.А..

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус