вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 78
home Хроника

Жена нападната од три лица во Скопје

Жена нападната од три лица во Скопје

Вчера во 18:40 часот во СВР Скопје, 43-годишната С.С. од Скопје пријавила дека околу 17:40 часот на ул. „Народен Фронт“ била физички нападната од три лица. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.