петок, 29. јули 2022. Вести денес: 147
home Хроника

Жена нападнала колега на работното место

Жена нападнала колега на работното место

На 22.06.2022 околу 12:20 часот во Полициското одделение Петровец, Б.Н.(36) од Кочани пријавил дека на своето работно место во фирма во с.Петровец, скопско, бил физички нападнат.

Како негов напаѓач ја посочил неговата колешка К.А.М..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус