четврток, 9. април 2020. Вести денес: 176
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Жена истепана во населба Лисиче

Жена истепана во населба Лисиче

На 27.02.2020 во 19:30 часот во СВР Скопје, К.П.(48) од Скопје пријавила дека во периодот од 18:30 до 19:00 часот на ул. „Мите Богоевски“ поради претходни несогласувања била физички нападната од Д.Н.(55) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус