четврток, 28. септември 2023. Вести денес: 123
home Хроника

Жена истепана во Чаир откако претходно имала расправија со напаѓачот

Жена истепана во Чаир откако претходно имала расправија со напаѓачот

На 05.12.2021 во 17.00 часот во СВР Скопје, М.К.(40) од Скопје пријавила дека во 16.50 часот на подрачјето на Чаир, по претходна расправија, била физички нападната од М.Ц..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.