петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Хроника

Заложничка драма во Кавадарци (ФОТО)

Заложничка драма во Кавадарци (ФОТО)

Вистинска заложничка драма се случува во Еуростандард банката во Кавадарци, по информацијата дека НБРМ ја затвара банката и дека ќе побара стечај.

До оваа фотографија дојде Економски Лидер на која се гледа дека интервенира и полицијата.

Лидер дознава дека клиент барал, но не можел да си ги подигне парите во висина од 500 илјади денари.

Коронавирус