вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 98
home Хроника

За еден ден пријавени два физички напада на Бит Пазар

За еден ден пријавени два физички напада на Бит Пазар

На 01.05.2021 во 16,20 часот С.И.(40) од Скопје, пријавила дека на подрачјето на Бит Пазар нејзиниот син бил физички нападнат од Е.Е. и уште неколку лица. Се работи на расчистување на случајот.

На 01.05.2021 во 16,00 часот О.А.(21) од Скопје, пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат од неколку лица. Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија