четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 119
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Возило превртено на скопската обиколница, возете внимателно! (ФОТО)

Возило превртено на скопската обиколница, возете внимателно! (ФОТО)

Кај скопската обиколница е случена сообраќајна несреќа.

Автомобил стои превртен на патот што води кон Смилковското езеро.

КУРИР побара детали од МВР и истите ќе ги објавиме веднаш по нивниот одговор.

Како што дознава КУРИР, увидот уште е во тек, а возилото ќе биде отстрането по завршување на потребните процедури.

До тогаш, возете внимателно во овој дел од градот.

Коронавирус