четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 147
home Хроника

Возило изгоре во скопски Аеродром една минута откако возачот се паркираше (ВИДЕО)

Возило изгоре во скопски Аеродром една минута откако возачот се паркираше (ВИДЕО)

Пикап автомобил за достава на стока утрово изгоре на паркинг зад Скопјанка во Аеродром, објави А1.он.

Според првичните информации оштетени се повеќе возила на паркингот но за среќа повредени нема.

Коронавирус