сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 104
home Хроника

Во Велес пронајдено 12- годишното момче кое исчезна пред еден месец

Во Велес пронајдено 12- годишното момче кое исчезна пред еден месец

Вчера во 13.00 часот на место викано „Мало Мовче“ во Велес било пронајдено 12-годишно момче, штитеник на дом.

Момчето кое било пријавено за исчезнато на 18.05.2018 година.

Коронавирус