петок, 4. декември 2020. Вести денес: 162
home Хроника

Во населба Сингелиќ пронајдено 16-годишното девојче кое побегна од дома

Во населба Сингелиќ пронајдено 16-годишното девојче кое побегна од дома

Вчера во 11 часот и 45 минути во населба Сингелиќ била пронајдена малолетничка која била пријавена за исчезната.

Мајка Д.Д.(41) пријави претходната вечер пријави дека 16- годишната А.С се оддалечило од домот

Коронавирус