понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 90
home Хроника

ВНИМАВАЈТЕ: Сообраќајна несреќа пред неколку минути на скопската обиколница (ФОТО)

ВНИМАВАЈТЕ: Сообраќајна несреќа пред неколку минути на скопската обиколница (ФОТО)

На Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“  е објавена фотографија од сообраќајна несреќа која се случила пред неколку минути на скопската обиколница.

Станува збор за судир, како што се гледа на фотографијата помеѓу две или повеќе возила, а во написот на истата стои дека возачот е добро.

Точната локација на сообраќајната несреќа е Скопје Исток.

Коронавирус