четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 129
home Хроника

„Влезе насилно и ме допираше по телото“ – нападната жена во Кочани

„Влезе насилно и ме допираше по телото“ – нападната жена во Кочани

На 23.05.2022 во 12:10 часот во СВР Штип 62 годишна жена од Кочани пријавила дека во куќа во Кочани каде престојувала едно лице насилно влегло и ја допирало по телото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус