вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 83
home Хроника

Влегол во кладилница, па добил ќотек

Влегол во кладилница, па добил ќотек

На 27.05.2019 година во 19:40 часот во СВР Скопје, Ф.Д.(20) од Скопје пријавил дека во спортска обложувалница во с.Волково бил физички нападнат од Д.Б.(44) од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.

Qatar 2022